» Poradna » Ostatní

Miniatury fotek

Ahoj, do nedávna jsem měl u fotek miniatury dané fotky. Včera mi všechny fotky (jakéhokoli typu souboru) skočili do miniatury windowsů (moře, hory, obloha). Samozřejmě jsem zkoušel v upřesnění nastavení systému, výkon, a povolit miniatury místo ikon ale nepomáhá. Když soubor fotek otevřu tak je všude normální náhled, postupně se všechny fotky dají do miniatury windowsů. Občas nějaká fotka přeblikne na normální náhled. Nějaké rady? Typy? Díky moc..

Odpovědi na otázku

Ještě bych chtěl doplnit že jsem zkoušel nastavovat jako výchozí program jak Fotky tak windows prohlížeš fotografií. Zde dodávám ještě screenshot.http://screenshot.cz/BD4DK/

Tohle se nastavuje v Průzkumníkovi (Uspořádat > Možnosti složky a hledání > Zobrazení > zrušit zatržítko u "Vždy zobrazit ikony, nikdy ne miniatury")------------------------------------------Dále je třeba rebuildnout iconcache explorer.exe

mám stejný problém a dívala jsem se a v nastavení nemám zaškrtnuto zobrazovat jen ikony místo miniatur a přesto nevidím miniatury. Můžete mi někdo prosím pomoct? děkuji.

Levé tlač myši na tento počítač, upřesnit nastavení systému, ve výkonu v položce vizuální efekty atd (je myslím první ) nastavení a vlastní a zde zatrhnout položku ,,zobrazit miniatury misto ikon,,

Pravé