» Poradna » Programy

Miniaplikace

Ahoj u kamose jsem videl miniaplikaci ve win vista kde ovlada hlasitos chi to taky a nikde to nemuzu naji poradte kde to najdu prosim

Odpovědi na otázku

co mas za os ?? jestli chces komplet sidebar dobrej je treba www.desktopsidebar.com

vista hom.prem.

nemas sidebar, jasny.. doinstaluj si nejakej jinej 3rd party sidebar..

sidebar mam original schanim jenom aplikaci na ovladani hlasitosti

vista.gallery.microsoft.com ... nebo caledonia.dk ...

Dik to je vonooo DIK

Je nejaka aplikace pro winamp?

ROFL, je toho kopec pro winamp zadej do guglu frazi "vista sidebar winamp" a pro dalsi veci vicemene vzdycky "vista sidebar *neco*" bez uvozovek, zeano..