» Poradna » Windows (a jiné OS)

Miniaplikace WIN7

Zdravím,omylem jsem si vymazal miniaplikaci měna ve WIN7 64,nevíte jak ji doinstaluji zpět ?Nutně ji potřebujiDěkuji David

Odpovědi na otázku

Pravé tlačítko myši na PLOŠE, vlastnosti a pozorně čti

Hmm to je rada nad zlato ...však píšu že jsemsi ji odinstaloval, ne odebral z plochy ..

Od někoho kdo má W7 zkopírovat ten soubor a znovu nainstalovat.

A proč jsi to odinstaloval? Když tomu nerozumíš, tak do toho nehrab!

Start > do pole hledat napsat "gadgets" > obnovit miniaplikace na plochu které jsou součástí syst. windows !

Juwa - super to pomohlo.ale měna se mi neaktualizuje nevíš kde by mohl být problém ? Píše stáří 54 dnů ... Díky moc za pomoc

Users of Windows Vista and Windows 7 have been advised to completely disable their Windows Sidebar and Gadgets, in response to what appears to be a serious security risk.A další aktualizace OS to už zařídily ...

hmm pěkné .. nevíš jakou aktualizaci mám tedy odinstalovat ??

Nikdo nic ?

nekdo, ale taky nic.

Pokud si vzpomínám,tak asi více jak před rokem Microsoft prohlásil,že končí s podporou miniaplikací na plochu v souvislosti s přechodem na "Metro" a zaměření se na vývoj dlaždic,což je taková obdoba miniaplikací a je pro ně důležitější podporovat nový systém,než se hrabat minulosti.