» Poradna » Programy

Mini Tool Partition Wizard Home Edition

Dobry den potreboval by som navod, ako v programe Mini Tool Partition Wizard Home Edition spravym-Mam disk rozdeleny na C,D Na cecku mam 40GB volneho miesta chcel by som ho zvacsit 20GB na ukor disku D ktory je momentalne prazdny cisty.Krok po kroku ako na to? Dakujem

Odpovědi na otázku

Bude to stejné všude, používám Easeus Partition Master.Pokud je D prázdné, tak tu oblast můžete celou odstranit. Tím vznikne neobsazené místo bez oblasti.Potom půjde u té C oblasti zvětšit velikost o 20GB.Potom si vytvořte znovu to D na celou velikost té neobsazené oblasti.

Je to jednoduché: Napřed klikneš pravým myšem na zmenšovaný oddíl a z menu vybereš Move/Resize. Posuvníkem zmenšíš oddíl na té straně, která přiléhá ke zvětšovanému oddílu. Totéž následně uděláš se zvětšovaným oddílem, oddíl ale naopak rozšíříš do uvolněného prostoru. Jsi-li spokojen, stiskneš vlevo nahoře tlačítko Apply a až teprve teď se operace provedou.

Dobrý den, ve skutečnosti, MiniTool Partition Průvodce modernizované 10,2 nová verze, nová verze přináší mnoho změn, můžete zkontrolovat zde: https://www.partitionwizard.com/what-is-New-in-v10.html