Mini DV MD80 kamera a Windows 7

Ahoj.

Nemáte někdo kameru Mini DV MD80 ?
Funguje i na systému Windows 7 64-bit?
A pak bych potřeboval vědět jestli kamera funguje i bez paměťové karty - tedy jako web kamera.
Chtěl bych jí připojit na USB kabel bez paměťové karty a hlídat na monitoru PC v obýváku dětský pokoj kde je malé děcko.
Tedy jedním okem sleduji TV a druhým sem tam mrknu na LCD monitor.
Zaznamenávat video nepotřebuji.
V pokojíku trvale svítí slabá žárovka a tak nevím jestli by tato kamera bez vlastního přisvětlování vůbec byla pro takové použití vhodná.
A také nevím jestli USB kabel automaticky napájí vnitřní baterii a tím pádem funguje připojena na PC bez omezení (pokud je PC zapnuté).

Odpovědi na otázku

jde pouzit i jako webkamera...

Me to na 64b nechce najit driver :/ Asi jsou jen na 32b :(