» Poradna » Programy

Minecraft

Dobry den, prosim o radu. Deti maji nainstalovany Minecraft na mobilu, na obou zarizenich jsou prihlaseni pres muj microsoft ucet. A ted by chteli hrat spolu, ale nevim proc, na obou zarizenich je stejne jmeno uzivatele a pak ten uzivatel nejde pridat jako pritel. Co s tim? Dekuji za rady.

Odpovědi na otázku

Zdravím,takže to bude tím,že sám sebe do přátel těžko přidá.Možná zkusit vytvořit jiný nick na jednom z těch mobilu přes hry play.

Geniáoní název tématu. To jste vymyslela sama?

Očividně více kreativní, než Váš poznatek :D

Odpověděla jste si sama: na obou zarizenich jsou prihlaseni pres muj microsoft ucetTakže ještě jeden účet.

Založit další MS účet.

Ty jo, kdo by to byl čekal, že nepůjde jedna kopie hry hrát 2x najednou.

nemozes chciet aby hrali spolu dve zariadenia s jednym MC/MS uctom

Dekuji za rady😁. Vyreseno!