» Poradna » Programy

Minecraft ucty

Zdravím,minecraft jiz nehraji a proto jsem chtel svuj ucet vazany na muj email vymazat a zalozit novy ucet clenovi rodiny ktery by mel zajem hru hrat na jeho email adresu. Pri registraci jsem pochopil ze registrace vede k tomu koupit novou hru, to jsem vubec nepochopil. To lze mit jen jeden jediny ucet na minecraftu ? Po dokonceni reg. mohl novy ucet hrat pouze demoverzi.Snad jsem to napsal srozumitelne, dekuji. Omluva za diakritiku.

Odpovědi na otázku

Ano jen jeden účet,ale můžeš zkusit tohle jak to tady řeší nakonec se mu to povedlo https://forum.majncraft.cz/threads/zapomenuty-e-mail...

díky...pak na to mrknu,dík.