» Poradna » Ostatní

Minecraft server hosting

Dobrý den, chci se zeptat na nějakej dobrej Minecraft hosting server za co nejlepší cenu, kterej jede bez problému a aby šlo platit přes PaySafeCard. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Taký najlepší hosting cena/kvalita je Hicoria odjakživa používame s kámošom Hicoriu :)

Ďekuji za návrh, Hicoria je dobrá ale není tam platba přes paysafecard

Promiňte za gramatiku.

Ale je tam platba například přes bitcoin. A věřím že někde určitě najdeš možnost koupit si bitcoiny za paysafecard.

Doporučuji clanwars.cz, ale paysafecard tam nejde, já jsem to např. platil složenkou.

Mohu doporučit https://www.gamehosting.cz