» Poradna » Programy

Minecraft problém

Dobrý den,mám takový nepodstatný problém....... s MinecraftemKdyž se chci připojit na server tak mi to píše ´failed to log in: invalid session (try restarting your game and the launcher)´a pak když jsem zkusil retartovat hru tak to píše pořád to samé co s tím??

Odpovědi na otázku

zrejme si uz prihlaseny. restartovat hru nestaci, musis zrusit aj launcher a skusit to opat. ak nepomoze skus restart kompu.

Dobrý den, taky mi to nejde všechno co tu bylo napsano jsem skoušel a nic nefunguje A Jsem s toho smutný co budu dělat...

Máš originální MC? Popřípadě není server pouze pro Originálky?

Posledni dobou jsou Realms bohuzel nejake nemocne a obcas s touhle chybou vytrvale prudi. Po nekolika vypnutich hry se to vetsinou probere. Nekdy pomuze na chvilku pustit singl. (Jde-li o jiny server nez Realms, muze jit o neco uplne jineho..)

různé servery chtějí různé verze minecraftu-jakou verzi zapínáš? a jakou verzi píšou na servru že podporuje?

Seká se vyhazuje často ze singleplayeru i multiplayeru s hráči na serveru náhle spadne celá hra či bugování a Portování entit z místa na místo :Nebo náhodné úmrtí i bez jakéhokoli damage a nebo žádné textury na blocích i hracích

Pls pls ať žádný hacker na serveru