» Poradna » Programy

Minecraft plugin - Premium login

Potřebuji sehnat na server plugin na Premium Login.Co chci aby plugin obnášel: 1. Premium hráči nemusí zadávat /login2. Warez se nemůže připojit za premium účet někoho jinéhoBonus: Může dodávat do hry skinyNa 1.8.8 jsem měl plugin AutoIn ale na verzi 1.9 už nefunguje. Našel jsme ještě Premium Authenticator ale 10 USD se mi do toho fakt dávat nechce...Znáte nějaký vhodný plugin?

Odpovědi na otázku

Auto in uz funguje i na 1.9

Teď už ano ale v dobu kdy jsem dotaz podával byl plugin ještě stále na 1.8