» Poradna » Ostatní

Minecraft PE - zmena nastavení účtu dítěte

Dobrý den,syn hraje Minecraft v tabletu a chtěla bych změnit nastavení jeho světa a připojit se k němu. V nastavení jeho světa ale nelze provést změnu na více hráčů, protože to má zablokované. Je potřeba změnit jeho nastavení. Poraďte, jak to udělat. Zkoušela jsem různé tipy, ale nejspíš to funguje jen pro PC.Předem děkuji!

Odpovědi na otázku

Dětský účet microsoft a minecraft multiplayer? Starší dotaz odpovím jen proto, že jsem se s tím právě 2 hodiny mořila na pokraji zoufalství! Zakopaný pes je v tom, že měnit nastavení dětského MS účtu pro Minecraft nemůžete dělat ve Family Link (appka Microsoft), ani v google účtu, ale musíte si instalovat appku Xbox Family!!!!! Jakmile ji stáhnete, přihlásíte se do ní přes účet správce rodiny (stejné jako u Family Link), naházíte tam děcka (pokud už jsou ve Family Link, načtou se samy). Pak kliknete na ikonu profilu dítěte a v nastavení mu povolíte hry pro více hráčů. Tady už to jde intuitivně a samo. A jako v nápovědě MS není nic, v nápovědě xbox je jen idkaz na Rodinné nastavení……. Zadáte asi 100 x jméno a heslo a ověřovací kód do všech možných temných koutů log in microsoftu než vás to trkne. Tak snad jsem někomu ušetřila ibuprofen před spaním.

Díky, už jsem chytala nerva, vaše rada pomohla!

Díky za radu!!! Postupoval jsem podle návodů a opravdu to mají popsané špatně. Xbox family aplikace na android to vyřešila.