» Poradna » Programy

Minecraft. nenačita se mi padajicí podlaha

Zdravím. Mám problém že když Hraji Minecraft tak se mi nenačitaji ¨¨bloky¨¨ Například když hraje člověk Spleef atd.. tak jak se ty blocky ničí tak ja to vidím až po 5sek.. nebo když se např propadne podlaha.. snad mi někdo poradi..Můj NTB : 4gb ram - Intel core I5 M 520 @ 2.40GHz - integrovana grafika..

Odpovědi na otázku

V singlu nebo v MP? V případě druhé možnosti, není na vině rychlost internetu či ping?

v MP, né internetem to není dokonce už mam i jinej routr/dodavatele a pořad to blbne..

nevi nekdo?

Prosím jestli víte odpovězte.

Co chceš od NTB, který je kancelářský?

Až ti spadne strop, bude to horší.

Na intel grafice doporučuju hrát s Optifine HD Ultra http://optifine.net/downloads , pokud vyžaduješ rychlejší načítání blocků, tak si sniž počet vykreslovaných chunků (dohlednost) např. na Normal (cca 8 chunků a méně) http://s20.postimg.org/jpyt2feb1/screenshot_140.png .

optifine mam ten snížil jen fps lagy.. ale ta podlaha blbne pořad.. i s tiny 2 ..

A problém máš jenom na serverech nabo i v single playeru?

SinglePlayer nehraju takže nevim.. a tam taky nepada podlaha

Můžeš mít se servery horší odezvu a proto ti nenačítají všechny blocky. Jiné servery jsi zkoušel?

Dělá mi to na všech serverech.. aji když například někdo něco bourá tak se mi ten blok zničí až za 2vteřiny.. tak samo i když někdo staví, ale když to dělam ja tak no problem

Tak to bude pomalým internetem.

No nebude to pomalym internetem když mam během této doby už jiného poskytovatele i jinej router.

Skus snížit naroky chunky atak

To mam uplně na nejmín a nepoomaha :/

Nevěděl by eště někdo ? neboo není něco jako optifine co by mi pomohlo v tomhle?