» Poradna » Programy

Minecraft kamera

zdravím, hraju MC a mám problém s kamerou. když se třeba podívam do leva a pohyb myši zastavím tak kamera jede pomalu pořád dál. Vyzkoušel jsem vyměnit myš ale nepomohlo .Takže to bude hrou. Nevíte jak to vypnout?

Odpovědi na otázku

Nemáš náhodou zapnutý cinematic mód kamery? Ten se takhle chová.Jen si teď nevybavuji čím se zapínal/vypínal. Ale to ty určitě budeš vědět, protože jsi ho tím zapnul. Tak si ho teď stačí jen tím stejným vypnout.

Bohužel vůbec netuším... Ale skusím po googlit

Tak tím to také není.

Chid do nastaveni a tam do ovladani hry a pozri si akou klavesou sa to zapina a vypina. Tusim ze je to F8 Ale nie som si isty.

To co ty myslíš je F8 ale to nepomaha. to jen zapne a vypne cinematic cameru... to neřeší můj problém

Děkuji všem za ochotu problém byl vyřešen.Problém vyřešil pravý klik na launcher a řešení s problémem s kompatibilitou...Pár nastavení jsem vyzkoušel a problém se vytratil. Děkuji všem za ochotu a přeji hezký den.

NEVÍM