» Poradna » Ostatní

Minecraft IP ban

Ahoj dostal jsem BAN na survival-games v MC. Stáhl jsem si hack client liliquidbounce potřebuju pomoct se smázáním souborů, protože mi bude admin prohledávat PC přes nějaký prográmek. Potřebuju aby ty soubory nenašel. Myslíte, že stáčí ty soubory smazat a už se o nich nedoví ? Díkes

Odpovědi na otázku

poradte uz nebudu hackovat

Nebudeš, ban ti ale zůstane :* Shrnul bych to, nebuď kretén a nechlub se s tím na netu,díky.

Každopádně máš nějakých 12 hodin, než první "helper" příjde ze základky. Tak hledej,jak smazat něco.

Vyřešeno bylo to kvůlo nadměrnému přihlašování takže mi to do hodiny vyprchá... :D

Prepač te čo som spravyla chcem unbanItzimnotpegasus si zacal nadaval kamošovy

Proč by ti admin minecraft serveru prohledávál soubory. A jak by k tomu dostal přístup. Používej rozum.

Diky tve IP adrese ti admin jakehokoliv serveru muze podivat do pc a prohledat ti soubory. Proto se lidi nepřipojují na random servery v chate, protoze pomoci tve IP adresy te muze pak admin zahackovat.

Ne, bohužel takto IP bany, ani ukládání IP adres nefunguje.

jak se zrusi ip ban

ahoj musis dat prikaz /unban @me a pak to potvrdit enterem a pak to zmizi :) neni zac