» Poradna » Programy

Minecraft forge

Ahoj,mám problém se spouštěním MC Forge (jakékoliv verze).Vždy se zobrazí hláška: "Došlo k neočekávanému problému a hra se zhroutila. Omlouváme se za nepříjemnosti"Nevíte někdo, čím to může být?Mám AMD 6-core, 64bit WIN10, 8GB RAM, JAVA 64bit 191-8Předem děkujiJanek

Odpovědi na otázku

Originál, nebo warez?

Měl by to být originál. Spouštím to přes MC launcher a po zvolení vybrané verze Forge se to následně zhroutí.

No dokud si nebudeš jistý, jestli je nebo není, tak na tom asi nic nevymyslíš. To je spíš dotaz na podporu výrobce.

Je to originál, kupoval jsem to přes Minecraft.net

https://files.minecraftforge.net/maven/net/minecraftforge/... zkus stáhnou nejnovější/doporučovanou verzi zde. Pikud nepojede, hoď sem screen/log