» Poradna » Programy

Minecraft dotaz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat k minecraftu. Launcher mi po zmáčknutí na HRÁT hlásí chybu píše to - hra se zroutila - Nastal neočekávaný problém a hra se zroutila. Uplatnovací kod: číslo Poradíte pls někdo? :D

Odpovědi na otázku

Tu hru sis koupil, tudíž můžeš využít podporu té hry, že?Myslím, že když jim sdělíš to tajemné číslo chyby(což je možná to, co myslíš tím "uplatňovací kód"), nebo ho třeba zkusíš napsat do googlu společně se slovíčkem "minecraft", zjistíš toho více, než položením nicneříkajícího dotazu do poradny.

what? Klid? Poradna tak rychle neporadí

Živě poradna snad vyvíjí Minecraft?

je to všeobecná poradna xdd

ty zas všeobecný troll

To ale neznamená, že ti musí každý nutně poradit.