» Poradna » Ostatní

Minecraft crash report

Dobrý den, nevíte co s tím je ?rg.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:252) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739) at bsu.am(SourceFile:523) at bsu.aj(SourceFile:352) at bsu.a(SourceFile:299) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:120)A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:----------------------------------------------------------------------------------------- Head --Stacktrace: at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:252) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739) at bsu.am(SourceFile:523) at bsu.aj(SourceFile:352)-- Initialization --Details:Stacktrace: at bsu.a(SourceFile:299) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:120)-- System Details --Details: Minecraft Version: 1.8 Operating System: Windows Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

U minecraftu naprosto klasický problém.Buďto:- nemáš nainstalované ovladače od GPU- máš staré ovladače od GPU- nemáš GPU, která by podporovala OpenGL (vysoce nepravděpodobné; musel bys mít GPU buďto ještě z minulého tisíciletí, nebo nějaký paskvil typu Intel GMA 845)

Ovladače jsem už zkoušel přeinstalovat ale pořád nic.

můj ovladač je intel g33/g31 express chipset family (microsoft corporation - wddm 1.0)

Prečo mi nejde minecraft???