» Poradna » Mobily

Minecraft crash report problém

Zdravím, chci se vás zeptat jestli nevíte co je toto za chybu.Vždy když minecraft spustím toto mi to píše. Možná nějaký ovladač nevím.Crash report zde: ---- Minecraft Crash Report ----// I let you down. Sorry :(Time: 30.12.16 21:54Description: Initializing gameorg.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739) at ave.ap(SourceFile:534) at ave.am(SourceFile:363) at ave.a(SourceFile:310) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124)A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:----------------------------------------------------------------------------------------- Head --Stacktrace: at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739) at ave.ap(SourceFile:534) at ave.am(SourceFile:363)-- Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

grafika je shit hraj to na normální grafické kartě

Nepochpil jsem to. Prosím o vysvětlení.

Staré ovladače GK.http://gamesystemrequirements.com/game/minecrafthttp://feedback.wildfiregames.com/report/opengl/device/Rade... Tady jasně vidíš, že potřebuješ alespoň 6.14.10.9606 (verze ovladače), aby jsi to spustil.https://www2.ati.com/drivers/legacy/13-9-legac... Pokud tedy nemáš notebook, pak by jsi musel stáhnout ovladač pro "M" verzi.

Nevím co to je M verze, a ano mám notebook.

"M" verze znamená Mobile - označení grafických jader, určených do laptopů.http://support.amd.com/en-us/download/desktop/le...

Ps.Tento balík obsahuje obě verze, tedy i pro "M" verze.

Doufám, že nemáš Notebook s přepínatelnou grafikou, protože tam musíš používat ovladače přímo do výrobce.

Dobře děkuji. Vyzkouším to, a napíšu vám.

Díky vše funguje!