» Poradna » Ostatní

Minecraft Craftbukkit - otázka

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, že kde na stránke craftbukkit plugins nájdem u konkrétnych pluginoch plugin, ktorí daný plugin vyžaduje?Uvediem príklad:Hľadám plugin ChestShop, a ku chestshopu je potrebný plugin Vault. Ak by napr. v texte nebolo uvedené aký plugin potrebuje ChestShop na rozbehnutie, aby išiel, tak podľa čoho sa to dá ešte zistiť?

Odpovědi na otázku

To by jsi se musel docela prohrabávat všema těma souborama, a podívat se na co navazují. Ale snad nikdy jsem nenašel žádný plugin který by neudával co je pro něj potřeba, nebo aspoň to tak dříve bylo, nevím jak dnes.

Ak oficialna stranka craftbukkitu neobsahuje informaciu o nejakom plugine, o jeho zavislostiach na inych pluginoch, tak taky plugin by som urcite neinstaloval. Ina cesta ako to zistit je otvorit zdrojovy kod pluginu a tam to nejako vyhladat