» Poradna » Programy

Minecraft cpu: unknown

dobrý den mám problém kdyz chci zpustit minecraftextremelauncher tak mi to hodí chybu prosím o radu děkuji-- System Details --Details: Minecraft Version: 1.12.2 Operating System: Windows 7 (amd64) version 6.1 Java Version: 1.8.0_72, Oracle Corporation Java VM Version: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation Memory: 20073856 bytes (19 MB) / 153104384 bytes (146 MB) up to 1060372480 bytes (1011 MB) JVM Flags: 6 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0 Launched Version: 1.12.2 LWJGL: 2.9.4 OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread. GL Caps: Using VBOs: Yes Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched. Type: Client (map_client.txt) Resource Packs: Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null Profiler Position: N/A (disabled) CPU: <unknown

Odpovědi na otázku

Je potřeba si tu hru koupit

Kup si minecraft a z zadnymi poblemy se stretavat nebudes.BTW na Ebay se prodavájí ucty za 100-200 Kc

A ovladače na grafiku nainstalované máš?