» Poradna » Ostatní

Minecraft command block - položení více bloků najednou jedním commandem

Ahoj, chtěl bych poradit, abych si usnadnil práci stavění. Dřív jsem věděl, jak položit více bloků jedním commandem, ale zapoměl jsem to. Prosím o radu. Děkuju

Odpovědi na otázku

Není lepší si stáhnout World Edit?

Děkuju, ale tohle mi moc nepomůže

Videom by to bolo lepšie

/fill (x) (y) (z) (x) (y) (z) minecraft: (blok)

Príkaz /fill vyplní bloky do čiary, štvorca alebo kocky (viacblokovej). Zadáte súradnice odkiaľ pokiaľ a zadáte, akým blokom ho chcete vyplniť. Spustíte príkaz a vyplní sa to.