» Poradna » Web a internet

Minecraft- jak povolit warpy pro hráče bez op

Ahoj, dělám si server a chtěl bych se zeptat jak povolit warpy pro hráče bez op.Mě (s op) to jde.aleNormálnímu hráčovi (bez op) to nejde. Napíše mu to vždy : $cError: You need the easywarp.command.warp permission node to do this.Předem děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Je potřeba přidat právo easywarp.command.warp všem.

Ale jak ?

tak,ze pojdes na server a v konfiguracnom subore pre tento konkretny plugin (config.yml) nastavis ake prava potrebujes. Uz je to jasne?

Můžete mi říct co tam mám přesně přepsat?############################## === [ EASY WARP ] === ############################### Name displayed in messages sent to player from plugin.# ex. [server-name] You have been warped.server-name: "&3[&6EasyWarp&3]"# Delay (in seconds) before a person is warped.warp-delay: 10#============================================================================================================================##============================================================================================================================##============================================================================================================================##Variables:#{server}#{delay}#{name}#{display}#{node}#{command}#{page}#{pages}#{target}#Messages to be sentmessages: warp: other: "{server}&a You have warped &c{target}&a to &c{warp}." cancelled: "&cDelayed warp has been cancelled" completed: "{server}&a You have been warped to &c{warp}." delayed: "{server}&a You will be warped in &c{delay}&a seconds." removed: "{server}&a The warp &c{warp} &ahas been removed." set: "{server}&a The warp &c{warp} &ahas been set." list: "{server}&a Available Warps&c ({page}/{pages})" no-permission: - "You do not have permission to use this warp." - "&c -> To list available warps, use /warps" error: Ukázat celý příspěvek

prosím

Nedělal jsem to, ale myslím že na to jdeš zcela špatně. Tohle nastavení je nastavení pravidel pro warpy. To ti asi funguje v pořádku. Ty musíš jít do nastavení toho "něčeho" co se ti stará o práva a tam nastavit, že běžný uživatel má práva na příkaz easywarp.command.warp

To musí být teda server když server admin ani neví základní nastavování u minecraftu... Poradím 2 věci: 1. a nejdůležitější - Nučit se vyhledávat na Google!2. Naučit se pokládat dotazy do Google (správně formulovat)Sorry ale nikdy jsem minecraft nehrál ani jsem neprovozoval server (viděl jsem však jak se to hraje) a po zadaní hloupého dotazu do googlu jsem hned našel miliony odpovědí...https://lmgtfy.com/

A zapomenul jsem doplnit aby jsi se naučil anglicky a četl pořádně, co ti hra píše. Sám sis totiž napsal/nakopíroval odpověď do svého dotazu (to, co se napíše non-OP lidem pokud chtějí použít tu danou věc, která ty práva požaduje - aby právě byl rozdíl mezi smrtelníkem a OP)....