» Poradna » Programy

Minecraft - velikost zobrazení

Dobrý den, po spuštění hry Minecraft mi hra přesahuje hranice monitoru. Pokud okno prohlížeče zmenším, je teprve vidět celá obrazovka. U jiných programů nikdy tento problém nebyl a není. Prosím, jak, co a kde nastavit, abych mohl hrát na celé obrazovce a zároveň viděl celou hru? Děkuji.

Odpovědi na otázku

buďto v nastavení zapnout fulscreen a nebo si to presunout na monitoru aby jste viděl bordery a ty bordery zmenšit