» Poradna » Ostatní

Minecraft - nejdou mi všechny servery

Dobrý den když si zapnu Minecraft a snažím se připojit na nějaký server tak mi to nejde prosím o pomoc

Odpovědi na otázku

hm, me to jde.Odinstaluj ho, smaz slozku ktera po nem zbyde a nainstaluj aktualni verzi ze stranek vyrobce.. https://minecraft.netPak napis jak to dopadlo..

udělal jsem co jsi mi napsal ale stále mi to nefunguje

Pokud jste za hru zaplatil, je nejlepší kontaktovat technickou podporu, kterou si v ceně té hry platíte, ti vám nejlépe poradí

Mi sme si tu hru nezaplatil mi sme warezaci

píše mi to tuto chybu java.net.connectexception connection timed out no further information

Jsou různé servery na různých verzích. Rozdíl je i jestli máš legální účet či ne.

Tak používej jen ty servery na které ti připojit jde.

Je tam asi nějaký problém, proto to nejde. Určitě to vypisuje nějakou chybu, podle toho by se dalo zjistit, v čem to vězí.

Zdravim mam stejný problém mam správnou verzyi i IP a ten server je pro warez napíše mi to tam spojení ztraceno nejde mi vůbec žádný server budj ráda když mi odpovíte na můj E-mail uhni12@seznam.cz či gmail heinovaklara@gmail.com děkuji vám za odpověď

Skus ten Minecraft restartovat.

proč když se připojim na vlastní server tak mi to napíše že nelze ověřit uživatelske jmeno

Chcem sa spýtať že či by mi niekto nevedel poradiť kúpil som si originál Minecraft ale nejde sa mi pripojiť na žiadny Origo server píše že na overovanych serveroch práve prebieha údržba a to už píše 3 dni

ahoj, mam stejny problem, vyresil jsi ho nejakk ?

JSI GAY

Nejde mi svět v minecraftu😢