» Poradna » Ostatní

Minecraft - jak to dělají?

Dobrý den, zajímalo by mě jak se dělá třeba tohle pomocí command blocků:Po zadání commandu vám to dá třeba 2 itemy a když ty 2 itemy dáte na zem tak to vytvoří vyjíčko a to vajíčko spawne třeba nějakou stavbu. Jak to udělat?

Odpovědi na otázku

Jsou to takové ¨command mody¨ ty to věci když dáš command block a napíšeš tam příkaz dá ti to předměty ty to hodíš na zem, stane se s toho vajíčko a ty postavíš třeba hotel.. NO... tyhlety commandy dělají uplní mistři kteří se viznají v commandech a jak tak vidím tak by to pro tebe bylo těžké sestavit takový command jsou to řádky a řádky práce. Jsou to velice dlouhé commandy ve kterých se nevyznám ani já.. A kdyby ses to chtěl naučit tak asi od toho kdo tyhlety commandy dělat umí.