» Poradna » Programy

Minecraft - Badlion

Dobrý večer,než začnu popisem problému, podotýkám, že jsem Minecraft nikdy nehrál, nemám s ním žádné zkušenosti, takže úplně nevím, jak správně to má fungovat.Malý bratránek má na počítači Minecraft a klient Badlion. Chápu-li to dobře, jedná se o jakéhosi klienta, skrze kterého se pak připojuje na různé servery. Donedávna bylo všechno v pořádku, ovšem od jisté chvíle (a bohužel nevíme, co se v daný okamžit stalo převratného - zda byl do PC nainstalován nějaký program, vydána nová aktualizace čehosi, nebo podobný zásah), Badlion nejde spustit. Po spuštění klasicky načítá a vypadá, že se zapíná, ovšem po chvíli zhasne a prostě se nenačte. Ve správci úloh ho pak ani nevidím. Neví někdo, kde by mohl být problém, případně jak řešit? Přeinstalovat jsem to samozřejmě zkoušel, bohužel problém přetrvává. Snažil jsem se samozřejmě i googlit, ale marně.Děkuji za jakékoliv rady či tipy. Hezký zbytek večera.

Odpovědi na otázku

Přes oficiální launcher to spustit jde?

Bohužel, ani to ne. Kterýkoliv z těchto dvou na spuštění "nijak nereaguje".

Neprobíhala nějaká aktualizace Javy? Jaká verze je nainstalovaná?

dobry vecer mam zkusenost ale nevim jak jsem to vyresil chvili mi to neslo ale potom uz mi to slo zkuste ze vam to tak to furt zapinat nebo doporucuji prejit na laby mod at se vas syn podiva na youtube video pla b jak nainstalovat laby mod je tam vse vysvetleno

Jak jsi nikdy nemohl hrát Minecraft?