» Poradna » Ostatní

Mikrověž

Zdravim mám doma Mikrověž značky Philips Model MCM 700 koupil jsem si jí že na ní budu hrát ale nestalo se tak věžička mi doma leží přehrává cd-r, wma, mp3, má to i slot na flešky věžička má 160w původní cena byla 5000,- za věžičku chci 3800,- má otázka zní zda za tuto cenu věžičku někdo koupí ? předem děkuji za vaše odpovědi.

Odpovědi na otázku

pochybuju, že to někdo vezme za 3k8, ale náhoda je blbec. zkus aukro.http://aukro.cz/listing/listing.php

Toto není inzertní server - trochu jsi se spletl. A už vůbec jsi mimo s tím co nabízíč a co za to chceš....

já tady tady nic neprodávám jenom se ptám zda za to kolik chci dostanu

Dneska je takovéhoto zboží (nového + záruka) obrovský nadbytek. Tím že to koupíš a i kdyby jsi to chtěl druhý den prodat, nikdo ti už nedá víc jak polovinu.Takže max. za 1000 Kč - pokud to vůbec někdo bude chtít koupit !!

Mikrověž by měla mít malé reproduktory, tak je to krám do bytu. Kdyby to alespoň mělo Tape. Přenosný Sony s mg stojí nový do 2 tisíc, se vstupem USB bez mg také. Má i DO

možná by to někdo využil i jako aktivní repro k Pc, ale těch uváděných 160w je podle mne kravina, tipuju to max na 2x10W RMS pokud je to fakt mikrověž. A hodně bude záležet na vzhledu a stavu - pokud někdo shání takovou věc a snaží se to třeba sladit se zbytkem vybavení bytu, tak by to třeba vzal i když je to z druhé ruky.

tu pšou 160W http://www.nakupka.cz/vyrobek/mikrovez-philips-... esli je to ono, tak fakt krám do baráku

7 litrová bedýnka s 10cm reproduktorem rozhodně nebude mít 160W hudebního výkonu a 80W RMS. Pokud by se do ní těch 160W pustilo, tak chvíli bude červeně svítit a pak shoří jasným plamenem.Tohle je odpovídající reproduktor http://www.ges.cz/cz/stredobasovy-reprodukt... a ten má průměr 25cm

No, těch 160 W je úplně přesně 2 x 80 W RMS (podle manuálu). A když se VÁCLAV ptá 'zda za tuto cenu věžičku někdo koupí', moje odpověď zní NE.

aha, jsem se nedíval na ten typ a ono to není zas tak mikro

mikro

tak zkus annonce.cz a hyperinzerce.cz - nic tě to nestojí a buď někdo koupí nebo ne

Zdarec,taky si myslím,že je to hodně...Jinak-tenkrát jsem sháněl do "mého" pokojíčku nějaké rádio s CD,MP3,a aby mělo pokud možno i USB vstup.Mini systémů jsem shlídnul mraky (všechny okolo 5ti tisíc a výš),což se mi moc dávat nechtělo.Víte,jak jsem to vyřešil ???Na konec jsem si koupil 5.1 domácí kino,které má samozřejmě rádio,přehrává CD/MP3 a má i USB vstup Takže místo věže za cca 6 tisíc jsem to vyřešil domácím kinem se stejnými funkcemi,ovšem o hodně lepším zvukem a o 2 tisíce nižší cenou

Sorry, ale to bych teda chtěl slyšet ten zvuk domácího kina 5+1 za 4000... Hlavně že co nejvíc funkcí, to dneska frčí, lidi ale přestávají vědět co je dobrý zvuk...

Tak na to moje hraní cca 2 hodinky denně to bohatě stačí,a byla "v akci" Je to přesně tuta :http://www.electroworld.cz/product/audio-hifi-mp3/do... Věř mi,že v pokojíčku 4,5x3m nehraje vůbec špatně

Co to je? To jsou semafóry na autodráhu?

Co??Kde??

Výjmečně s tebou souhlasím Že to má lepší zvuk než dvě bedny z věže (za prakticky stejno cenu, ale méně repráků, kde asi bude to kino ošizené...někde tu cenu museli nahnat) bych si tak jistý nebyl. Jediné co to má ve zvuku navíc, tak možnost 5+1, ale to je dobré tak na filmy, ne na stereo nahrávky. Holt dneska čím víc DUNIVÝCH basů, čím víc kanálů a čím víc funkcí, tím víc Adidas...

to zase ne-e,ale abych se přiznal-bůh ví jaký hudební fajnšmékr nejsem.Abych nějak poznal,jestli je ten zvuk kvalitní-to prostě nepoznám.Mě tuten zvuk z domácího kina maximálně stačí.Stejně bydlíme v bytovce,takže nějaký bláznění tady ani nepřipadá v úvahu...

se mi to docela líbí, ale zase - cena...

Cena byla tenkrát 3.990,-kč,tak to nebylo tolik Pořád lepší,než 6 tisíc za věž,a i DVD je super

no stejně, mě by se na to chytal prach... nemám TV ani mechaniku v PC, teda ona tam je, ale jen jako záslepka

akorát domácí kina nebývají moc dobře řešená na ovládání bez TV.

Jak rádio (frekvence),tak CD/MP3/USB vidím na dispeji na kině,tak to jde

a co třeba listování složkami nebo ID3 tagy? Ty taky? Jednou jsem u stolního DVD řešil možnosti hraní MP3 z disku a bez TV to bylo hrozně nepohodlné. Ty mikrověže s tím apriori počítají.

Chlape tomu zase tolik moc nerozumím Z 80ti % poslouchám rádio,a zbytek-buďto dám CDčko,a zmáčknu "play" ,nebo dám USB,a zmáčknu "play" Nic víc s tim nedělám.Psal jsem to jenom z toho důvodu,že než koupit věž za 6 tisíc,tak jsem rači koupil domácí kino s určitě lepším zvukem a s cenou o cca 2 tisíce menší

mno, jde o to, že když si kupuju něco na přehrávání MP3 skladeb, který se na flash disk nebo i na DVD vejde spousta, tak nebudu vždycky chtít přehrávat od první, nebo náhodně, ale dost často konkrétní skladbu nebo album.Domácí kina maj tohle řešené tak, že listuješ a vidíš ty alba a názvy na televizi. Bez TV je to pruda a někdy to pak děláš poslepu, což je otrava.Ty věže, co tohle umí, jsou naproti tomu stavěné na to, že se ti tohle zobrazuje na displeji věže. Pokud by to to domácí kino umělo taky, tak fajn, ale většinou to neumí...