» Poradna » Počítačové sítě

Mikrotik - konfiguracia wifi

Zdravim, vie mi prosim niekto poradit preco neviem na PC cez Winbox priradit security profile na wifi adapter ? Skusal som to na Mac OS aj Windows 10 a nemam tam v menu wireless security profile. Pritom default profile je aplikovany a siet je zabezpecena. Ked si pustim aplikaciu mikrotik na androide, tak viem menit security profile v pohode. Vopred dakujem za odpoved, mam toto uzasne zariadenie len par dni a musim povedat ze nic lepsieho som za tie peniaze este nevidel (jedna sa o router RBD52G-5HacD2HnD-TC (hAP AC2)).

Odpovědi na otázku

Este pripajam printscreen https://imgur.com/a/tcClNTP

Vpravo máš tlačítko "Advanced Mode"

Ach jáj, tak to ma nenapadlo, srdečne ďakujem za pomoc :) Je to neuveriteľné čo všetko to dokáže a aké je to svižné. Môžem ďalej laborovať, zatiaľ sa mi zadarilo spojazdniť load balancing na 2 ISP. Paráda, ešte ray ďakujem.