» Poradna » Ostatní

Mikrofoní indikátor

Zdravíčko!
Napsal jsem si za pomocí nějakých knihoven program pro nahrávání zvuku z mikrofonu. A teď se snažím udělat si k tomu ještě mikrofoní indikátor. K tomu jsem použil "www.codeproject.com ... Do Visual studia se mi to podařilo dostat, ale teĎ jsem nějak v koncích, protože nevím jak to aktivovat. Zde přikládám svůj soubor.

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.ComponentModel;
using System.Data;
using System.Drawing;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Windows.Forms;
using Microsoft.VisualBasic.Devices;
using Microsoft.VisualBasic;
using System.Runtime.InteropServices;

namespace WindowsFormsApplication2
{
public partial class Form1 : Form
{
[DllImport("winmm.dll", EntryPoint = "mciSendStringA", CharSet = CharSet.Ansi, SetLastError = true, ExactSpelling = true)]
private static extern int mciSendString(string lpstrCommand, string lpstrReturnString, int uReturnLength, int hwndCallback);

public Form1()
{
InitializeComponent();
}
//nahrávání

private void button1_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
mciSendString("open new Type waveaudio Alias recsound", "", 0, 0);
mciSendString("record recsound", "", 0, 0);
}

private void button2_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
mciSendString("save recsound c:/Users/Jirka/Desktop/jirka.wav", "", 0, 0);
mciSendString("close recsound ", "", 0, 0);
Computer c = new Computer();
c.Audio.Stop();
}
//-----------------------------Po Sem to fičí-------------------------------------

private void vuMeter1_Load(object sender, EventArgs e)
{
// zde ale nevím co napsat
}

Proto jestli někdo víte co, tak PLS dejte vědět. Dík

Odpovědi na otázku

1. Co je podle tebe mikrofonní indikátor?
2. S tímhle spíš na builder.cz

OK! Zkusím se obrátit tam. Ale známe to všichni. To je takový ten poskakující zelený pruh, a ten se mění podle toho jak mluvíme.