Mikrofon

Dobrý den, mohli byste mi prosím doporučit mikrofony v cenové relaci kolem 1000 kč na povídání s kamarády přes teamspeak apod.?

Odpovědi na otázku

Dobrý den,sice nepřicházím s konkrétním produktem, ale na teamspeak bych doporučil kvalitní sluchátka s mikrofonem, která pod 1000 kč nějak seženete. Kouknul bych se zkrátka po osvědčených značkách okolo horní cenové hranice 1000 kč a něco nepochybně najdete! Osobně používám sluchátka HP Omen, která jsem pořídil snad za 700 korun a s nimiž jsem maximálně spokojený!