» Poradna » Mobily

Mikrofon

 |   |  Macintosh OS X Safari 12.1

Dobrý den, potřeboval bych poradit, když mikrofon zapojím do zvukové karta a poté to počítače, tak při nahrávání je mikrofon slyšet ve sluchátkách jen z jedné strany.

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 74.0.3729.169

Typicky problém když nahráváš "stereo" záznam pomocí "mono" mikrofonu. To se holt nahraje jen do jednoho kanálu a druhý kanál je tichý. Při přehrávání se to taky tak přehrává. Pomůže když nastavíš že chceš nahrávat jen mono záznam s jedním kanálem. S tím si pak přehrávač poradí a pustí to většinou do levého i pravého kanálu.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme 25 jedinečných filmů napříč žánry a historií. Nabídnou to nejzajímavější ze světové i české filmové tvorby. Je to základní výběr, který byste podle nás měli vidět, pokud chcete mít přehled o kinematografii.

Vojtěch Malý
Filmy, které musíte vidět
6 nejlepších programů pro úpravu fotografií zdarma
Helena Vyplelová
Fotografický software
Vývojář objevil po 25 letech nový easter egg ve Windows 95
Markéta Mikešová
Operační systémyWindows
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace duben 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace duben 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, které se na světě nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály