Mikrofon

Zdar, nějak se mi pojebal přední vstup pro mikrofon a sluchátka. Vzadu zase vstup pro mikrofon je nějak zablokovany, nejde to tam strčit. Tudíž hledám způsob jak zapojit sluchátka tak aby mikrofon fungoval. Mám bedny, do kterých lze zapojit jak sluchatka a mikrofon. Sluchátka fungujou v klidu, ale mikrofon vubec ne. Nevím co s tím? Jediné řešení co mě napadlo je koupit USB AUDIO a zapojit to do pc přes usb port a snad to pojede, ale nejdřív jsem se chtěl zeptat, moc tomu nerozumím díky.

Odpovědi na otázku

Tak se podívej do zadního jacku pro mikrofon a podívej se co to tam blokuje. Jestli v tom nemáš něco zastrčeného.

Nemám.