» Poradna » Windows (a jiné OS)

Mikrofón

Dobrý den mám W 10 a používám mikrofon zabudovaný na ntb. Jde o problém, že když volám na skypu, tak lidi slyší jen mě. Ale když pustím něco třeba z Youtubu, tak to neslyší ani když napojim repráky. ZKoušel jsem i mikrofon na sluchatkach i mikrofon na webkameře všude ten stejný problém. Děkuju moc, kdo mi pomůže!

Odpovědi na otázku

Nerozumiem dotazu. Pokial pocuju Tvoj hlas,tak mikrofon evidentne funguje.

Ahoj, ano oni slyší můj hlas, ale neslyší to, co třeba pustím na youtubu nebo hudbu. Ještě předevčírem to fungovalo normálně, že pustím písničku na youtubu a na skypu jí daný člověk slyšel. A teď to nefunguje ikdyž to dám dost nahlas.

No tak pokial to fungovalo tak, ze skype zachytaval tu hudbu cez vstavny mikrofon, tak teoreticky je mozne, ze si zapol tzv. Noise cancellation v ovladacich paneloch v moznostiach mikrofonu, alebo v ovladacom panely zvukovky.Teoreticky je mozne, ze by si v mixe nastavil Recording device ako What you hear, resp. zariadenie na prehravanie audia, tym padom by ale Skype zasa nezachytil, co ide cez mikrofon, takze si skor myslim, ze je to ta prav moznost. Pripadne skus v Skype zapnut/vypnut pri nastaveni mikrofonu to automaticke vyrovnavanie hlasitosti (Automatically adjust microphone settings)

To nepomáhá zkouším vše možné a nejde tohle celý ty zvuky nějak nastavit do továrního nastavení? Tu máš screen http://i.imgur.com/ZeFN8dE.pngPokud by sis dal ten čas a zkusil mi to opravit přes teamviever nebo skype, tak ti zato klidně zaplatím kolik si řekneš.

Cau, TV mam blokovany na firemnom FW(bezpecnost).No otvorene poviem, zed netusim, co je vo veci, ked ten mikrofon zacgytava tvoj hlas, musi predsa zachytavat aj okolite zvuky. Pokial to softver nejak nepotlacuje, tak to tam proste MUSI byt slyset.

Zkrátka můj mikrofon neslyší můj reproduktor, ale do nedávna to šlo normálně.

Citaj moju odpoved z 9:54