Mikrofon

Ahoj, Chtěl bych si koupit nějaký kvalitní mikrofon bez šumu a aby mi bylo rozumět :D tak jestli máte nějaký dobrý tip, tak pls napište. Díky

Odpovědi na otázku

Myslím, že tenhle je slušný za tu cenu http://www.muziker.cz/behringer-c-1u-usb-studio...

Nabízet konkrétní typ mikrofonu bez znalosti k čemu a jak bude využíván je tak trochu ujeté a svědčí to o dilentantizmu radícího.

Cena kolem 500 - 600 kč

Všechno závisí na tom, k čemu chceš mikrofon používat, ale v ceně, kterou uvažuješ kvalitní mikrofon neexistuje. Je také ovšem otázkou co považuješ za kvalitní. Někdo bude jásat nad krkafonem z tanku, jinému studiový mikrofon za několik tisíc nebude zcela objektivně stačit.

Mikrofony šumí ? Zajímavé.Šum pochází z nekvalitních předzesilovačů ve zvukových kartách!!!Stará klasika Shure SM 58.Do to můžeš řvát jak je libo.

K jakému zařízení to chceš připojit? Pokud rovnou do počítače, tak ideální je elektretová vložka za 30 Kč. (20 Hz - 18 kHz, šum 60 dB pod max. signálem, výstupní napětí až 600 mV), vyžaduje DC napájení po přívodním kabelu - živý vodič na pin se značkou + a napětí max. 4V ze zdroje proudu. Signál je kvalitní i při použití v akusticky neupravených prostorech.