Mikrofon začne pískat po zapojení sluchátek

Dobrý den.Používám studiový mikrofon LEWITZ C100 USB když nemám zapojená sluchátka v jacku 3.5 tak mikrofon běží krásně a dokonale ale když zapojím svoje apple sluchátka do konektoru začne záznam mikrofonu pískat Poraďte mi prosím...

Odpovědi na otázku

Říká se tomu "zpětná vazba".

Špatně udělané stínění kabelů. Mám to u notebooku taky. Máš notebook nebo stolní pc?

Notebook

Ale je strašně zvláštní že když nahraju záznam bez sluchátek a pustim si ho normálně z reproduktorů mikrofonu tak hraje normálně a jakmile zapojím sluchátka a pustim tu samou nahrávku tak to píská kdyby se někdo ptal používám mikrofon Lewitz C100 USB

Ty máš reproduktor mikrofonu? To je jako co?

* pustim si ho normálně z reproduktorů tak hraje normálně pardon napsal jsem chybu