» Poradna » Windows (a jiné OS)

Mikrofon ve sluchatkach

dobry den kdyz jsem poprve nainstaloval windows 10 a zasunul sluchatka do zdirky tak mi vyskocil vyber jak toto zarizeni chci pouzit. Zvolil jsem ze jako sluchatka ale tedka mi na nich nefunguje mikrofon ( je odendavaci) tak kde prosim najdu nastaveni kde toto muzu zmenit na sluchatka s mikrofonem dekuji.

Odpovědi na otázku

Pravým tlačítkem kliknout na ikonku Start (na ploše vlevo dole), zvolit Ovládací panely - Hardware a zvuk - Zvuk - Spravovat zvuková zařízení - v záložkách Přehrávání a Záznam kliknout na konkrétní sluchátka nebo mikrofon a zvolit Konfigurovat (případně Vlastnosti).

Zlate casy Windows XP, kde bol normalny MIX pre playback a recording.Od Visty to supli do control panelu a je to totalne nezrozumitelne.Co bolo zle na tomto?!http://ctrlv.in/728321

Většině chybělo nastavení hlasitosti pro jednotlivé aplikace nebo, že se mikrofon spouštěl do stereomixu? Toto od Windows Vista nehrozí. Já jsem osobně více spokojen s nastavením audia právě u Windows 7 oproti XP.

Co je to za konektor? Podle otázky systému předpokládám, že v počítači máš 2x 3,5 jack (jeden výstup a druhý vstup - bývají zelený a růžový).Máš sluchátka s mikrofonem a celé se to strká do PC jedním konektorem?Kolik předělů mám kolík od sluchátek?Pokud má 3 (plastové) předěly, jde o 4pólový jack a ve standardní 3pólové zdířce budou fungovat jenom sluchátka. Dá se to řešit redukcí http://www.softcom.cz/eshop/delock-adapter-ster...

Spíš má USB

pokud má usb tak asi bude muset nainstalovat správný ovladač... Já bych nikdy usb repráky ani sluchátka nechtěl.

1x 3,5 mm

a nejsou ta sluchátka určená pro mobil? Taková totiž mají kontakty na mikrofon na jednom konektoru spolu s kontakty na sluchátka a minimálně desktopy na to nemají vhodně zapojený konektor. Musel bys použít redukci, co ti z toho udělá 2x 3.5mm jack - jeden bude na sluchátka, druhý na mikrofon.

nevadi uz jsem na to prisel jen jsem musel zajit do spravce zvuku pravin kliknout na analogovy vystup a dat retasking konektoru ale jinak dik za pomoc.

Kde je správce zvuku prosím