» Poradna » TV, audio a video

Mikrofon v Teamsech

Zdravím, mám už nějakou dobu problém s mikrofonem mikrofon normálně v záznamu zvuku funguje, ale v teamsech a pri hovoru nefunguje, nevím co s tím koupil jsem fungl nový a nejde to

Odpovědi na otázku

skontroluj si nastavenie v teams, pripadne nastav sprane vsupne zariadenie.

Teams v aplikaci nebo v browseru? V browseru se ptá, zda povolit a co jsem slyšel, tak W10 má nějaké nastavení, kde si zvolíš, kterým aplikacím k němu povolíš přístup - podobně snad i s kamerou...

Zaklad je si v Teams nebo jiny konferencni aplikaci otevrit nastaveni zvuku a udelat test mikrofonu a zvuku - tohle nastaveni muze byt jiny nez zarizeni ve Windows (zvlast pokud je vic mikrofonu, sluchatka atp) .No a pak samozrejme ve Win10 zkontrolovat menu: "Povolit aplikacim pristup k mikrofonu"