» Poradna » Notebooky

Mikrofon u sluchátek

K vánocům jsem dostal sluchátka Yenkee Ambush, ve kterých je zabudovaný mikrofon. Když zapojím mikrofon do notebooku, (můj notebook má pouze jeden jack) tak si nejspíše zařízení myslí, že se jedná o sluchátka a ne o mikrofon. Žádná tabulka s nastavením mi nevyskočí a už jsem prohledal celé nastavení. Poradíte mi prosím jak to přenastavím ? Předem děkuji. Petr Honzejk

Odpovědi na otázku

Jestli mas na sluchatkach konektory dva (TRS) a v notebooku zdruzenej (TRRS) tak potrebujes redukci jako je napriklad tato https://www.alza.cz/audio-4polovy-3-5mm-jack-...

Děkuji za odpověď