» Poradna » Notebooky

Mikrofon u sluchátek nefunguje na notebooku

Ahoj, potřebuji používat mikrofon u svých sluchátek Beats EP. Mají mikrofon a pouze jeden výstup jack 3.5. Problém je, že když sluchátka připojím tak funguje pouze zvuk ( ve sluchátkách ) ale mikrofon funguje jenom z notebooku. V nastavení zvuku ani nikde jinde ty sluchátka nevidím. Co mám dělat ? Poradíte mi prosím ? Mám Windows 10

Odpovědi na otázku

Mám tiež Beats EP. Nefungujú ani rozdvojka a ani 4 pólová redukcia CTIA na OMTP. Len, ak trocha povysuniete konektor z Mic portu na rozdvojke. Vraj tie tlačítka s mikrofónom majú iné napájanie a zvukovka v PC to nevie spracovať (neviem, čo je na tom pravdy). Funguje to iba na Apple produktoch.

Aha, tak to je škoda, děkuji za pomoc :)