» Poradna » Notebooky

Mikrofon se nechce připojit k notebooku

dobrý den chci se zeptat jestli by se tu nenašel někdo kdo by mi pomohl. věc je takhle mam notebook s jedním jackem pro sluchátka a mikrofon zaroveň, nedavno jem si kupoval mikrofon od yenkee je to mikrofon YMC 1030 (a sluchatka jsou od czc GH510) poprve jsem ho zapojil do notebooku s redukcí pro sluchatka a mikrofon poté jsem skusil zvuk na audiacity a mikrofon nefungoval ale sluchatka jo, mikrofon jsem nemohl ani najit v nastavení jakoby neexistoval. předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

ak chces pripojit 2 zariadenia, najjednoduhsie bude kupit USB zvukovku, co ma 2 konektory - mic a line out

a jakou bys mi doporučil ? myslím značku nebo něco takového. moc se v tom neviznam co je kvalitni a není šmejd.

nevenujem sa tejto tematike, osobne mam k notebooku https://www.alza.cz/creative-sound-blaster-pl...

dobra děkuji moc

Správná redukce ???

Do akeho notebooku? Mikrofon je funkcny v inom zariadeni?

Pokud máš v notebooku zvukovou kartu Realtek, tak právě v nastavení Realteku se musí nastavit oddělení jednotlivých vstupů. Jinak mikrofon nebude viditelný.

To nechce levnou redukci ale zvukovou kartu
Třeba já jsem spokojený s touto
https://m.alza.cz/axagon-ada-17-mini-hq-d52...