» Poradna » Mobily

Mikrofon na sluchátkách logitech

Dobrý den, mám sluchátka s mikrofonem od značky logitech cca za 3000Kč, včera mi je mladší sourozenec vzal a použil na volání se spolužáky, kde do mikrofonu křičel, nyní když používám mikrofon, má značně sníženou citlivost a vypadává, jde to nějak opravit, nebo je trvale poškozen? děkuji Martin

Odpovědi na otázku

Spíš bych se podíval na nastavení zvuku (mikrofonu) ve Windows. Případně v programu, ve kterém sluchátka používáte. Je dost možné, že automatická regulace hlasitosti snížila citlivost, a v tom, kde ji používáte vy, není zapnutá. Že by někdo jenom tak přeřval mikrofon se mi nezdá, sám jsem velmi hlasitý.