» Poradna » Ostatní

MIkrofón na půl funguje

Když jsem mluvil z kamarádem přestal náhle jít mikrofon ale další den jsem to zkoumal a šumí mě to a když mluvím normálním hlasem tak se v záznamu neslyším přes to šumění ale když mluvím na hlas tak šumí ten mikrofon ale někdy se tam u slyším .Co bych měl dělat?děkuji za zprávu :)

Odpovědi na otázku

napůl, nahlas, uslyším...bez mezer. Nejsou to dvě slova.Jinak co je to za mikrofon? Čistě analogový nebo USB mikrofon? Kabel, konektor jsou v pořádku?

kabely jsou asi zdrejme vporadku ale je tu analogovy a jsou to Yenkee AMBUSH YHP 3020

A čím se to čístí ?

Kloktání by možná mohlo pomoci.