» Poradna » Mobily

MIkrofon na nahrávání saxofonu a na mluvení do USB

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně mikrofonu kolem 2000 Kč, který by dokázal slušně zachytit saxofon i můj hlas. Chtěl bych, aby byl do USB, aby se dal připojit k Pc.Děkuji za jakoukoli rozumnou odpověď.

Odpovědi na otázku

https://www.czc.cz/blue-microphones-snowball... Za slusny peniz vyborny mikrofon.

Myslíte, že tento by vystačil teda i na ten saxofon? Nechci aby to pak na nahrávce např. skřípalo.

Jiste. On je to, i pres tu nizkou cenu srovnatelnou s hrackami, kupodivu dost slusny mikrofon, ktery kdekdo pouziva i na muziku.A nic Vam nebrani koupit ho tak, abyste ho mohl dukladne vyskouset a pripadne do 14 dnu vratit.

Děkuji moc za radu. Koupím vyzkouším a popř vyměním.Já sice dělám Ajťáka v Servise počítačů, ale do mikrofonů moc nedělám, takže vážně děkuji za radu