» Poradna » Mobily

Mikrofon do 2000,- Kč

Dobrý den, natáčím videa na YouTube a chtěl bych nějaký kvalitní mikrofon do 2000 Kč. Mám Razer Kraken 7.1 Chroma a v těch videích to není zrovna nejlepší mikrofon.Pokud máte nějaký dobrý mikrofon do této ceny, tak mi ho prosím napište do odpovědí, předem díky. javascript:void InsSm('', 'ctl05_1055_1029_ctl00_tbMessage')

Odpovědi na otázku

Nevím, proč to tam hodilo to Java Script, tak se omlouvám :D

Kvalitní mikrofon vyžaduje akusticky upravenou místnost. Pokud ji nemáš, je nejlepším řešením elektretová vložka za 30 Kč.