Mikro SD (SDHC) PC nevidí...

V MP4 přehrávači mám mikdoSD kartu. Přehrávač ji sám v systémovém nastavení "vidí. Po připojení k PC je však vidět jen paměť samotného přehrávače. Karta se neukáže ve složce "tento počítač." Pokud spustím správce zařízení (diskové jednotky), takkromě HDD tam vidím oboje a to jako: RockChip USBDISK SD USB Device a RockChip USBDISK User USB Device . Když na tom prvním dám: pr. tl. myši a vlastnosti -> Svazky - >Naplnit ->tak to napíše: Styl oddílu: Nelze použít. Na tom druhém(ten co je vidět) píše : Styl oddílu: MBR (Master boot record). Nevíte jak "zviditelnit " tu SD USB? ˇJiné zařízení ani čtečku na mikroSD kartu nemám.

Odpovědi na otázku

Tak na jiných dvou počítačích to funguje. Normálně se zobrazí dva vyměnitelné disky. Proč jen to na tom mém nefunguje? Na všech třech jsou Win XP.

na stranke MS je na to nejaka zaplata (KB934428 samizda, vcera som nieco podobne riesil, tak ma to na nu odkazalo), ona by mala zviditelnit SDHC karty na WXP

To asi bude ono, ale já to chci na počítač, který není připojen k netu a nějak se mně nepodařilo tuto záplatu stáhnout.Ňešlo by nějak použít tu, co je na PC, který kartu vidí? Prostě ji nějak dostat třeba na flešku a vrazit do druhého, To asi ne, že...