» Poradna » Web a internet

Migrace Mojang účtu na Microsoft

Zdravím. Hraji hru Minecraft a přišlo mi oznámení, že musím přenést svůj účet od Mojangu k Ms. Co se stane pokud tak neučiním? O účet přijdu?

Odpovědi na otázku

To záleží na tom, jaké jste odsouhlasil podmínky. Jistě jste je četl, jinak byste to neodsouhlasil.Ne všichni mají s Mojangem dohodnuté stejné podmínky, postupem času se měnily, a to velmi hodně. Nikdo z nás nemůže vědět, co jste přečetl, pochopil, souhlasil s tím a potvrdil to.

haha to nikdo necte, na to neni cas. Pokud by to byly dve vety prosim, ale nekolikastrankovy podminky to necte nikdo

Ono nekdy neni na skodu si ty podminky precist…

Kazdopadne, proc tedy neprejdes na MS ucet? Nevim sice, co se stane, pokud tak neucinis, ale verim, ze Microsoft te k tomu drive ci pozdeji donuti.

O nějaké podmínky vůbec nejde. Jde mi o to, že Microsoft účet prostě nemám rád. Ms musí mít všechno pod kontrolou, neustálé buzerace mailama, synchronizace, OneDrive. Do toho ještě aktivace Winů přes účet.. Ms je už jako Facebook, všechno skupuje a co koupí,o to přestává být zájem. :D Risknu to a počkám.

Tak jak s tím můžete souhlasit?!Případný výnos mi nestojí za to to studovat, zavírám, odmítám. Jednoduché.

Já si myslím že o účet nepřijdeš, ale někdy určitě přijde den, kdy si s mojang účtem už nezahraješ. Pak migrace bude jediná volba.

Dobrá, zkusím a risknu. Smazat mi to snad hned nemůžou.

Pokud máte jeden z nejstarších Mojang účtů, asi bych navštívil odpovídající advokátní kancelář, protože ten účet bude mít neskutečnou hodnotu. Když Notch dával dohromady první verzi podmínek, byl hodně vstřícný, Dokonce tak, že když vydělal první větší peníze a najal si právní poradce, protože už je potřeboval, pokřižovali se a okamžitě je změnili. Ale nešly změnit zpětně, ti, co ten účet mají z doby před touhle první zásadní změnou, mají dneska na email registrovaný poklad.Podle mě je ten přechod k Microsoftu jedním ze způsobů, jak se téhle koule na noze zbavit. Ale nevím, mně se to netýká, mně v té době 15€ přišlo asi moc, takže jsem si vystačil s demem

Na MS účet by jsi měl přejít do 1.5, taky mi tam tahle hláška vyskočila, každopádně pokud to neuděláš, tak ti nikdo nic nesmaže, jen prostě po 1.5 už nebudeš mít možnost se přihlásit bez převedení na MS účet.