» Poradna » Notebooky

Midi controller Mapovani

Dobrý den mám problem z midi controllerem pady nefunguji tak jak by měli jakoby pad čislo 2 byl pad čislo 3 jedna se o M-Audio oxygen 25 iv a program Reason 10 pro větši pochopeni sem vam natočil videoPředem děkujiZde- http://leteckaposta.cz/37 ...

Odpovědi na otázku

Šestý pokus, Ty jseš kus vola...

Porboha proč nepokračuješ V TOM TVÉM PRVNÍM DOTAZU? Kdosi ti tam odpověděl, snažil se tě navést. Proč TAM TOMU ČLOVĚKU neodpovíš a zakládáš zase stejný dotaz?

Prestan svinit poradnu s tim blbym midi a nech toho. Po tom co si tady psal v predchozich vlaknech ti nikdo neporadi a nenapise ani pismenko!!

Nejhorsi je ten tvuj pristup...........!!!!

Davam to tu poprvé

Nelži...

Jeden z těch asi 4 nebo i více:https://www.zive.cz/poradna/problem-z-midi-co... Zajímavé že je IP adresa o jednu vyšší, ale nemusíš to psát z jednoho místa. Dotaz stejný, odkaz na leteckou poštu se teď nějak nezdařil, stane se, ale začíná taky 37...

Pokračuj zde. Změna nicku ti nepomůže , pokud nevíš jak nastavit banky a eventy, tak se tam na to zeptej, popiš co jsi už zkusil...

Opravdu poprve

Za pobavení jsem ti dal + Tobě asi bude těžké radit...

Nebudu se psát, co jsem psal včera https://www.zive.cz/poradna/midi/sc-20-cq-628... A zcela subjektivně a soukromě se nedivím, že na to nemůžeš přijít. Reason je snad nejhorší DAW na světě, vůbec všechny softy od týhle firmy jsou opravdu úděsný. Nemyslim funkčnost, ale GUI a ergonomii... To jejich drátování je asi vrcholem nepochopení, jak má vypadat DAW... A kohokoli znám, kdo v tom maká a dobře, tak mívá velmi vysoké IQ. Což tady asi neplatí :D

Nechci tazatele podceňovat, ale tady asi bude problém poradit si s jakýmkoli programem, podle toho co předvádí