» Poradna » Programy

Middle-Earth - Shadow of Mordor - jde získat jiný měč než na začátku?

chci se zeptat jestli ve hre Middle-Earth - Shadow of Mordor da ziskat jiny mec nez na zacatku pripadna napiste prosim kde nebo jak ho ziskam :)//Upraven nicneříkající titulek ("Hra"). Dodržujte pravidla: - Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou. - Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty.//

Odpovědi na otázku

To není jednoznačný titulek, her je "milion" a věcí, na co se jde kolem her zeptat taky.

věř mi pojmenoval bych to jinak ale pokaždé mi to nešlo psal sem to asi po 11 važně