» Poradna » Mobily

MID soubor

Zdarvím,mám .mid soubor. Když ho dvojklikem otevřu ve Windows media playeru tak zní dobře ( i ve Winampu). Když ho lae převedu do mp3 tak to zní divně (zkoušel jsem nějakou online převodnu i Format factory -pokaždé to znělo stejně ale stejně divně). Jak to mám teda převíst do mp3 aby to znělo dobře???Díky

Odpovědi na otázku

To není převod, al rendering. MID jsou jen a pouze eventy, dá se říct "příkazy", kterými se ovládá syntezátor (nota on, nota off, jaký banka zvuků, jaký zvuk, různé controlery - hlasitost, filtry atd. atd). Čím lepší syntezátor, tím lepší bude výsledek, a to jak virtuální syntézátor (SW, program), tak hardwarová krabička bez kláves (zvukový modul) i s klávesami (plnohodnotný syntézátor i klaviaturou).

Ježiš to je překlepů, omluva s předklonem.

Jinak ten "převod" se dělá i samplováním-nahráváním těch HW krabiček, podobně to můžeš udělat v PC. Nevím jaké možnosti má tvá zvukovka, můžeš použít i virtuální audio kabel...a nahrát to zařízení, které zní dobře, a to ve tvém případě je systezátor ve tvé zvukové kartě.

A jak mám použít ten virtuální audio kabel a nahrát to na syntezátor v mé zvukové kartě?

Zkusil je mid behem prehrani nahrat pomoci Audacity a vypada to stejne.

Díky