» Poradna » Programy

Microsoft.NET Framework

Mohu bez tragických následků smazat Microsoft.NET Framework? Mám nainstalované service packy 2.0, 3.0, 3.5 a žádný nechce být odstraněn

Odpovědi na otázku

Duvod mazani?Pokud nepouzivate zadne aplikace, ktere .NET potrebuji, tak se nic nestane. Pokud pouzivate nejakou aplikaci, ktera .NET potrebuje, tak ta aplikace prestane fungovat.Nejste-li si jista, rozhodne tam .NET nechte. Vyjma jeho reinstalace neni zadny duvod ho odinstalovavat!

tak zrovna tie určite nie ,ale 4 tu ako komu ale programy ju nevyžadujuce su rychlejšie

Kdyz necemu nerozumis tak o tom nemluv.1.1 obsahuje 1.03.5 obsahuje 3.0, 2.04.5.1 obsahuje 4.5, 4Programy rozhodne nemuzou byt rychlejsi kdyz se neco z toho oddistaluje. Kdyz to nepotrebuji tak to nepotrebuji. Kdyz to potrebuji tak bez toho nefunguji. Jednoduche jak facka.

Nj, zas tu minuskujou lidi co minuskujou i u "Trava je zelena." .

Proc ho chces smazat ? Je to asi to same jako by jsi chtel smazat DirectX .V novejsich systemech to je jiz integrovane, protoze to pro beh potrebuje samotny system.

Tato funkce nedává smysl a bude zamítnuta.